• salon@kamadari.pl | 662 101 310

MIKRODERMABRAZJA

Mikrodermabrazja polega na kontrolowanym ścieraniu naskórka, warstwa po warstwie, aż do uzyskania pożądanego efektu za pomocą kryształów korundu, bądź diamentowych głowic.  Złuszczenie zewnętrznych warstw skóry oczyszcza ją z nadmiaru zrogowaciałych komórek, a także łoju. Efektem jest oczyszczona, jaśniejsza, jednolita i bardziej promienna skóra. Systematyczne wykonywana spłyca zmarszczki, ponieważ pobudza syntezę kolagenu i elastyny w skórze właściwej. Dzięki usunięciu martwych komórek naskórka, po zabiegu zwiększona zostaje przepuszczalność bariery skórnej, ułatwiając wchłanianie substancji aktywnych.

Wskazania: Trądzik zaskórnikowy, rozszerzone pory, łojotok, blizny zanikowe, przebarwienia, rozstępy, wiotkość skóry, fotostarzenie, zmarszczki.

Przebieg zabiegu: Demakijaż, mikrodermabrazja, serum/ampułka, maska algowa, pielęgnacja, krem z spf.

Cena:

Twarz 180 zł

Twarz + szyja + dekolt 230 zł

Zabieg można wykonać w serii od 2 do 10 zabiegów co 14 dni.

Przeciwwskazania: Zakażenia wirusowe, trądzik różowaty, skłonności do bliznowców, terapia przeciwtrądzikowa i izotretynoiną.

Uwaga: Po zabiegu może pojawić się rumień utrzymujący się do 48h po zabiegu, a także skóra może być nadwrażliwa. U osób stosujących aspirynę i NLPZ wybroczyny mogą utrzymywać się do 72H.